Parfümler

Parfüm…

Önerimiz 2009 yılında birbirine aşık bir çift tarafından kurulan ve "cologne" kültürüne bambaşka yorum katmak için kurulan Atelier Cologne markası. Kurucuları Sylvie Ganter and Christophe Cervasel. Her bir kokusunda turunçgilleri en özel şekilde yorumlayan markanın Cologne Absolu yorumlu kokuları “pure parfüm” yoğunluğundadır.

Bvlgari, Splendida Magnolia Sensuel: İlk sıktığınızda burnunuza gelen portakal çiçeği ve mandalina kokuları bir süre sonra yerini portakal çiçeğiyle birlikte manolya, yasemin, paçuli ve vanilyaya bırakıyor.

Issey Miyake, L’Eau D’Issey Pure Nectar de Parfum: Tatlı armutla açılan koku yerini kısa sürede gül, kaşmir, sandalağacı ve ambere bırakıyor.

BVLGARI Omnia Pink Sapphire: Pembe greyfurt, biber ve frangipani çiçeğinin beyaz odunlarla harmanlanmasından oluşan Bvlgari Omnia Pink Sapphire, ışıltılı karakteriyle, floral notalar sevenler için ideal.

DOLCE&GABBANA Light Blue Eau Intense: Limon ve yeşil elma notalarının baskın olduğu Dolce&Gabbana Light Blue Eau Intense, taze havasını yasemin, kadife çiçeği ve misk ile tamamlıyor.

Moda

Moda…

2018 yaz moda trendleri her şeyden önce konfor sunan ve tüketicileri memnun edecek ürünleri içeriyor. Paris, Milano, Londra, New York moda haftalarında görülen moda trendlerini sizler için aşağıda derledik.

Baştan Sona Denim Görünüm: Altta ve üstte aynı renkli kot görünümleri bahar ve yaz aylarıyla beraber çok yaygınlaşacak. Sıcak günler için daha açık renklerle denim görünümler mükemmel oluyor bu noktayı es geçmeyin.

Bel Üzerine Vurgular: Bel kısmındaki kalın kemerlere vurgu 2018 ile beraber daha güzel bir noktaya taşınıyor. 2018 bahar-yaz modasına uymak için kalın kemerleri kesinlikle kullanın. Birçok koleksiyonda kalın kemerleri görebilirsiniz.

Kısa Şortlar Modası: 2018 moda trendlerinin en çok tercih edilen parçalarından biri olan kısa şortlar taşlı, desenli, baskılı gibi modellerin yanı sıra renk seçeneklerindeki fazlalıkla da moda haftalarının ön planda olan stillerinden biriydi. Casual bluzlarla gömleklerle ve tişörtlerle kombinasyonu harika görünmekte.

Geniş Kesimli Stiller: Vücudunuzda ki dezavantajlı noktaları gizlemek için iyi bir tercih olarak düşünülmüş bir tasarım. Göbeği olanlar ya da hafif fazlalıkları olanlar tercih edebilir. Bunun haricinde daha rahat giyim şekli kullananlar için de güzel kesimleri görebilirsiniz.

Takılar

Takılar…

2018 senesinin ilkbahar-yaz dönemleri adeta kombinlerin tamamlayıcısı takıların senesi. Bu sezon takılarda cesur görünümün yanı sıra tasarımlardaki şekiller kişiselliği yansıtan tarzda. 2018 takı trendleri için önemli bir nokta ise tasarımların boyları büyüme eğiliminde olması. Artık kısa, küçük modeller yerini uzun, büyük modellere bıraktı. Günlük stilinizde farklılık yaratabileceğiniz yeni trend takıları sizler için derledik.

Uzun Yoğun Takılar: Birazcık uzun ve sarkan görünümü ile bu küpeler daha çok özel zamanlar için oluşturulmuştu. Abiyeler ya da özel gece kıyafetleri ile harika uyum sağlıyor. Çok benzersiz ve harika etkiler için uzun yoğun takıları kullanmalısınız.

Ekstra Büyük Yuvarlak Küpe Modelleri: Geçen sezondan itibaren ön plana çıkmaya başlayan büyük boy yuvarlak küpeler çok pratik bir şekilde iyi görünüm sağlayan spor şıklığı da beraberinde getiriyor. 2018 yaz sezonunda geniş halkalı kristal dolgulu görünümleri de özel partilerde kullanabilirsiniz.

Halhallar: İlk önce 90’larda moda olan bu ayak bileklikleri 2018 sezonunda var olmaya devam ediyor. Özellikle yaz mevsiminde sandaletler ayaklarımızı daha görünür kılıyor. Bunun için ayaklarda farklı stiller işe yaracaktır. Zarif bir ayak bileği görünümü için halhalları kullanabilirsiniz.

Kollarda Harika Bilezik Tasarımları: Etkisi çok fazla yayılan ve Kleopatraya benzetilen  geniş bilezik tarzları bu sezon ön planda olacak. Birden çok farklı bilezik tasarımlarını takarak da daha etkili bir görünüm oluşturulabilir. Alternatifler arasında yer alan Geometrik desenli olanlar daha fazla ilgi görüyor diyebiliriz.